Новини

Відкриття сайту

Ласкаво просимо на сайт компанії Mirel. Ми займаємося монтажем натяжних стель в Полтаві, Гадячі, Лубнах, Оржиці, Миргороді та інших областях. На нашому сайті ви можете ознайомитися з перевагами натяжних стель, подивится зразки матеріалів і фактур та дізнатися багато іншої корисної інформації про натяжні стелі. Компанія Mirel швидко та якісно виконає роботу будь-якої складності. 

Пошук

   Натяжні стелі на даний час є найпопулярнішим матеріалом для оздоблення стельового простору. Займати лідируючі позиції вони почали майже відразу після появи на ринку. Це пояснюється тим, що окрім приголомшуючого естетичного вигляду, натяжні стелі мають високі практичні властивості. Розглянемо детальніше основні переваги.

1. Зовнішній вигляд. Натяжні стелі мають широкий вибір кольорової гами (більше 150 відтінків) та фактур (глянцеві, матові, сатинові тощо), витримати єдиний стиль в приміщенні.

2. Дизайн інтер'єру. При установці натяжних стель можна втілити в життя будь-які побажання від звичайної однорівневої натяжної стелі, яка вважається класикою, до складних багаторівневих конструкцій з найрізноманітнішими варіантами освітлення.

3. Універсальність. Застосування натяжних стель можливе в будь-яких приміщеннях.

4. Екологічна та пожежна безпека. Матеріали, з яких виготовляються натяжні стелі є екологічно безпечними, що підтверджується сертифікатами якості, не підтримують горіння та відповідають всім нормам пожежної безпеки.

5. Довговічність. З часом натяжні стелі не вигорають, не тріскаються і не втрачають свій вигляд. Гарантія складає 12 років, але реальний строк служби вимірюється десятиліттями.

6. Висока вологостійкість, що дозволяє встановлювати натяжні стелі в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості та вберегти його від затоплення.

7. Міцність та еластичність. Матеріали для натяжних стель здатні витримувати навантаження до 100 кг/м2, не пошкоджуються від випадкових ударів і здатні витримувати перепади температури та вологості всередині приміщення.

8. Простота монтажу. Установка натяжної стелі займає всього декілька годин, без додаткових підготовок приміщення та будівельного сміття.

9. Легкість догляду. Завдяки антистатичності, натяжні стелі не притягують пил і не потребують додаткового догляду. Досить просто витирати їх сухою чи вологою ганчіркою по мірі необхідності.

10. Можливість демонтажу без втрати первісного вигляду.

11. Невисока вартість. Конкуренція на ринку та відсутність додаткових витрат на ремонт натяжних стель робить їх доступними для кожного.