Новини

Відкриття сайту

Ласкаво просимо на сайт компанії Mirel. Ми займаємося монтажем натяжних стель в Полтаві, Гадячі, Лубнах, Оржиці, Миргороді та інших областях. На нашому сайті ви можете ознайомитися з перевагами натяжних стель, подивится зразки матеріалів і фактур та дізнатися багато іншої корисної інформації про натяжні стелі. Компанія Mirel швидко та якісно виконає роботу будь-якої складності. 

Пошук

     Монтаж  натяжної  стелі – це одне з найважливіших складових, якісних стель Мірель. Тому цьому ми приділяємо найбільше уваги. Всі роботи – починаючи від заміру, закінчуючи монтажем люстр, світильників, карнизів, обминань труб та інше, виконують професійно підготовлені фахівці, які монтують стелі Мірель день від дня, на протязі 8 років, а також залучаються  іншими продавцями  включаючи наступними містами України ( В даних випадках враховується допомога нашим колегам на стратегічним об’єктах, таких як громадські басейни, торгові центри, аеропорт, брендові автосалони – де працювали від трьох до  семи найкращих бригад пліч о пліч ) включаючи нашу.

    Ми цим пишаємося , адже об’єктивна оцінка нашої праці – визнання професійності іншими спеціалістами.

    Так при цьому ми не втрачаємо жодної можливості брати участь на семінарах та з’їздах, де здобуваємо нові навики, вивчаємо новації, щоб втілювати в життя креативні  ідеї.

    Монтаж натяжної стелі починається з вимірювання рівня, після чого важливим є виявлення всіх комунікацій, електромереж, водопроводів та інше, що перетинають лінію кріплення стелі  (профеля).  Виявивши склад (структуру) стіни (кирпич, бетон, гіпсоблоки чи ГКП) – закріплюються профеля, які часто називають багетом ( можуть бути пластикові або алюмінієві). Їх існує багато варіантів, для різного призначення, що дозволяє робити натяжні стелі в різних площинах та рівнях.

    Та найбільшою перевагою алюмінієвого профелю перед пластиковим  - міцність, стійкість і довготривалість.

     Даний каркас є фундаментом якості натяжної стелі. Та в подальшому ( на протязі всього терміну експлуатації покриття Мірель, це – 50 років) підлягає великому навантаженню на відрив, відгин відривного борта. Окрім постійного навантаження полотна (що не можливо ніяких провисів), профіль повинен витримувати навантаження від вітру, перепаду тиску в приміщенні ( при відкриванні вікон, дверей), зміну температури (впливає на стягування і жорсткість стелі) у випадку форс мажорних ситуацій, полотно Мірель витримує до 100 кг на м2 ( затопу, відпадання штукатурки від основної стелі) все це навантаження припадає і на профіль, який буде все тримати.

    А це є великим плюсом в перевазі натяжної стелі Мірель. Хоча всі, хто робить ремонт надіються,що це станеться не з ними – нехтувати цією перевагою не можна.

    Тому, якщо Вам і потрібен бюджетний варіант, наші рекомендації ставити пластиковий профіль до 10 м2, щоб уникнути звертання до спеціалістів через 3-7 років. При установці натяжної стелі з пластиковим профілем ми зробимо меншу натяжку (%) при викройці даного вибору, що зробить Вашу стелю більш довговічною, зменшуючи навантаження на профіль.

    Кріплення каркасу виконується через 12-15см дюбелями, саморізами чи дюбель – молі, для дотримання всіх вимог вище сказаних.

     Профіль має бути стик в стик, не маючи ні яких дефектів та прогалин. Стики повинні бути  заклеєні фольгою або малярною стрічкою. Більш професійно – перше, адже має глянцеву поверхню, тому показує найменші дефекти та перепади стику, а також має меншу товщину ніж у другому випадку, що актуально особливо при застосуванні лакової плівки.

    Далі підготовуємо всі кріплення  під світильники, люстри вентиляційні решітки, карниз та інші можливі комунікації. Монтаж всього переліченого проводиться за приложеною інструкцією або за технічними характеристиками вибору та натяжної стелі.

     В більшості випадків – робота яку ми описали вище, складає більшість часу та шуму  (приблизно 2 години – в залежності від розміру, конфігурації та кількості встановлених в стелю приладів).

    Тому в багатоквартирних будинках краще проводити монтажі в будні дні в робочий час та попередивши про це сусідів. В іншому випадку монтажники не несуть відповідальності за дотримання установленого режиму, адже в першу чергу, коли проводиться робота визначає замовник.

    Натяжка стелі Мірель.

-          Встановлюємо струбцини (зажими), до яких кріпиться стеля у вільному натяжуванні, попередньо нагрівши матеріал у згорненому вигляді.

-          Розгорнуте полотно нагрівається газовою пушкою 15-40 кВт, в залежності від розмірів стелі та приміщення в якому відбувається монтаж стелі. Дана нагріваюча потужність можлива за рахунок спалювання газу та не уможливлює використання лише електричного струму.

      Дане обладнання абсолютно безпечне та надійне (так як справлена газова плита або мікрохвильова піч), але за умов належного дотримання безпеки та перевіреного обладнання, з дотриманням вимог заправки та використання балонів, детальніше безпека.

     Нагріваючи (приблизно до 60 градусів Цельсія) полотно стає еластичним і дає можливість його тягнути. Після закріплення кутів, проводяться сторони замикаючи гарпун в замок (15-20 хвилин), після чого по можливості потрібно добре  провітрити кімнату, оскільки після спалювання газу залишається вуглекисний газ. Потім закріплюємо по периметру вставку, світильник  та інше обладнання. Стеля готова до подальшого довговічного використання.

     Бажаємо Вам вдалого ремонту.