Новини

Відкриття сайту

Ласкаво просимо на сайт компанії Mirel. Ми займаємося монтажем натяжних стель в Полтаві, Гадячі, Лубнах, Оржиці, Миргороді та інших областях. На нашому сайті ви можете ознайомитися з перевагами натяжних стель, подивится зразки матеріалів і фактур та дізнатися багато іншої корисної інформації про натяжні стелі. Компанія Mirel швидко та якісно виконає роботу будь-якої складності. 

Пошук

Пил, який з часом все-таки накопичується на натяжній стелі, можна витирати звичайною вологою губкою або м'якою ганчіркою, попередньо змочивши її в мильному розчині. Не рекомендується використовувати абразивні чистячі засоби, які можуть пошкодити верхній шар плівки. Без особливих побоювань можете використовувати для цього швабру, а стеля, прикріплена фахівцями - монтажниками, надійно зафіксована і якщо на неї не тиснути з усією силою, ніколи не пошкодиться. Щіткою стелю краще не терти, навіть якщо вона дуже м'яка, стеля може бути пошкоджена.

 
Одне з найпростіших засобів для сухого прибирання стелі - це звичайний пилосос, який є практично в кожному будинку. Досить пропилососити стелю раз на місяць, і вона буде сяяти чистотою. Жирні плями , якщо вони раптом з'являться на стелі, наприклад, на кухні, можна видалити за допомогою рідини для миття посуду або стекол з нашатирним спиртом. Що б уникнути розлучень або слідів від крапель води, після миття стелі необхідно протерти її сухою ганчіркою. Натяжна стеля у ванній кімнаті, можливо, зажадає більш ретельного миття , з причини можливого попадання на неї крапель води, від чого можуть залишатися плями. Вони без особливих труднощів видаляються простою ганчірочкою або губкою.