Новини

Відкриття сайту

Ласкаво просимо на сайт компанії Mirel. Ми займаємося монтажем натяжних стель в Полтаві, Гадячі, Лубнах, Оржиці, Миргороді та інших областях. На нашому сайті ви можете ознайомитися з перевагами натяжних стель, подивится зразки матеріалів і фактур та дізнатися багато іншої корисної інформації про натяжні стелі. Компанія Mirel швидко та якісно виконає роботу будь-якої складності. 

Пошук

Безпечність монтажу

Натяжні стелі - це красиво і сучасно, а різноманіття можливих варіантів виконання дозволяє реалізовувати найнезвичайніші ідеї. Але потрібно пам'ятати, що установку стель з плівки ПВХ повинні здійснювати професіонали, так як процес монтажу вимагає конкретних знань та вмінь. Застосування спеціального обладнання передбачає чіткого дотримання всіх вимог та норм техніки безпеки при роботі з ним.

Монтаж натяжних стель - робота досить складна, де технологією передбачено застосування теплової гармати, яка підключена до газового обладнання. З їх допомогою полотно ПВХ розігрівається і набуває еластичності, що дозволяє натягнути його на профіль. Тому вкрай важливою умовою безпечності монтажу є те, що працівник повинен пройти спеціальне навчання на базі, яка уповноважена державною організацією і бути допущеним до роботи з газовим устаткуванням. Співробітники компанії «Mirel» мають такий допуск та посвідчення «Учбово-курсового комбінату житлого-комунального господарства» про проходження цільових курсів.

Ще однією невід'ємною частиною безпечного монтажу натяжних стель є справність самого устаткування. Конструкцією теплової гармати передбачено кілька рівнів захисту, які спрацьовують при її нештатній роботі або перегріві. У цих випадках до обладнання автоматично перекривається подача газу. Тому більшу увагу заслуговує безпосередньо газовий балон. Заправка таких ємностей повинна проходити тільки на спеціалізованих станціях, де їх періодично досліджують на корозію, проводять випробування і атестацію, без яких просто не видадуть користувачеві. Але, як показує сумна практика, багато недобросовісних фірм заправляють балони на автозаправках, що категорично заборонено! Компанія «Mirel», піклуючись про безпеку своїх замовників та працівників, уклала договір з ТОВ «Полтавський газовий завод» про обслуговування та заправку газового устаткування. Заправка проводиться по вазі (а не по об’єму, що вкрай важливо) з врахуванням всіх вимог паспорту самого газового балону.

Для забезпечення належного рівня безпеки, який безпосередньо залежить від дотримання правил експлуатації обладнання і бездоганних знань техніки безпеки тими людьми, які цей монтаж здійснюють, компанія «Mirel» проводить регулярний інструктаж свого персоналу. Також для підвищення рівня кваліфікації здійснюється вибіркове навчання співробітників на цільових курсах та в сторонніх організаціях, що займаються окремими напрямками діяльності по натяжним стелям. Для прикладу, останнім таким заходом була участь наших спеціалістів в Міжнародному чемпіонаті майстерності монтажників ПОТОЛОК-PARTY 2017.

У нашому штаті тільки кваліфіковані фахівці, що мають досвід в даній галузі не менше 5-ти років, знають всі його тонкощі та несуть відповідальність за виконану роботу.

Довірте красу вашого будинку нам, і ви не пошкодуєте!