Новини

Відкриття сайту

Ласкаво просимо на сайт компанії Mirel. Ми займаємося монтажем натяжних стель в Полтаві, Гадячі, Лубнах, Оржиці, Миргороді та інших областях. На нашому сайті ви можете ознайомитися з перевагами натяжних стель, подивится зразки матеріалів і фактур та дізнатися багато іншої корисної інформації про натяжні стелі. Компанія Mirel швидко та якісно виконає роботу будь-якої складності. 

Пошук

Встановлення освітлення та комунікацій

У натяжні стелі компанії «Mirel» можливо встановлювати величезну кількість світильників різного типу.

Серед обмежень варто відзначити:
• Температура нагріву встановлюваних світильників не повинна бути вище 70 градусівС
• Потужність світильників 220V c лампою розжарювання не повинна перевищувати 60W
• Cвітильники з галогеновими лампами повинні бути 12V і потужність лампи не більше 35W.
У випадку, коли господар не проконсультувався з фахівцем і вже купив освітлення, але воно не зовсім підходить під натяжні стелі, для того, щоб забезпечити безпеку полотна натяжної стелі при нагріванні світильника, монтажної бригадою встановлюється термоізоляція.

Безпечність матеріалів та монтажу

Безпечність матеріалів та монтажу

Переваги натяжної стелі

1. Зовнішній вигляд, дизайн інтер'єру.
2. Висока міцність і еластичність матеріалу.
3. Практичність, довговічність, простота догляду.
4. Водонепроникність і вологостійкість.
5. Пожежна безпека.
6. Екологічність.
7. Швидка і чиста установка.
8. Універсальність використання.
9. Можливість демонтажу та повторного монтажу без втрати первісного вигляду.

Гарантія якості

Всі вироби - складові, які продаються під маркою Mirel - не мають матеріальних та фабричних недоліків.

На кожну стелю замовленну в компанії Mirel надається 3-річна гарантія від дати монтажу стелі. Вище вказанна гарантія стосується механічної міцності матеріалів, а окрім того надається 12-річна гарантія на стійкість фарб і форму закупленної і змонтованої стелі. 

В межах гарантії будуть безкоштовно усуватися всі недоліки за умови, що стеля експлуатується згідно із вказівками і рекомендаціями.

Калькулятор цін

Калькулятор цін.

Догляд за натяжною стелею та експлуатація

Пил, який з часом все-таки накопичується на натяжній стелі, можна витирати звичайною вологою губкою або м'якою ганчіркою, попередньо змочивши її в мильному розчині. Не рекомендується використовувати абразивні чистячі засоби, які можуть пошкодити верхній шар плівки. Без особливих побоювань можете використовувати для цього швабру, а стеля, прикріплена фахівцями - монтажниками, надійно зафіксована і якщо на неї не тиснути з усією силою, ніколи не пошкодиться. Щіткою стелю краще не терти, навіть якщо вона дуже м'яка, стеля може бути пошкоджена.

 
Одне з найпростіших засобів для сухого прибирання стелі - це звичайний пилосос, який є практично в кожному будинку. Досить пропилососити стелю раз на місяць, і вона буде сяяти чистотою. Жирні плями , якщо вони раптом з'являться на стелі, наприклад, на кухні, можна видалити за допомогою рідини для миття посуду або стекол з нашатирним спиртом. Що б уникнути розлучень або слідів від крапель води, після миття стелі необхідно протерти її сухою ганчіркою. Натяжна стеля у ванній кімнаті, можливо, зажадає більш ретельного миття , з причини можливого попадання на неї крапель води, від чого можуть залишатися плями. Вони без особливих труднощів видаляються простою ганчірочкою або губкою.

Монтаж стель та підготовка приміщення

     Монтаж  натяжної  стелі – це одне з найважливіших складових, якісних стель Мірель. Тому цьому ми приділяємо найбільше уваги. Всі роботи – починаючи від заміру, закінчуючи монтажем люстр, світильників, карнизів, обминань труб та інше, виконують професійно підготовлені фахівці, які монтують стелі Мірель день від дня, на протязі 8 років, а також залучаються  іншими продавцями  включаючи наступними містами України ( В даних випадках враховується допомога нашим колегам на стратегічним об’єктах, таких як громадські басейни, торгові центри, аеропорт, брендові автосалони – де працювали від трьох до  семи найкращих бригад пліч о пліч ) включаючи нашу.

    Ми цим пишаємося , адже об’єктивна оцінка нашої праці – визнання професійності іншими спеціалістами.

    Так при цьому ми не втрачаємо жодної можливості брати участь на семінарах та з’їздах, де здобуваємо нові навики, вивчаємо новації, щоб втілювати в життя креативні  ідеї.

    Монтаж натяжної стелі починається з вимірювання рівня, після чого важливим є виявлення всіх комунікацій, електромереж, водопроводів та інше, що перетинають лінію кріплення стелі  (профеля).  Виявивши склад (структуру) стіни (кирпич, бетон, гіпсоблоки чи ГКП) – закріплюються профеля, які часто називають багетом ( можуть бути пластикові або алюмінієві). Їх існує багато варіантів, для різного призначення, що дозволяє робити натяжні стелі в різних площинах та рівнях.

    Та найбільшою перевагою алюмінієвого профелю перед пластиковим  - міцність, стійкість і довготривалість.

     Даний каркас є фундаментом якості натяжної стелі. Та в подальшому ( на протязі всього терміну експлуатації покриття Мірель, це – 50 років) підлягає великому навантаженню на відрив, відгин відривного борта. Окрім постійного навантаження полотна (що не можливо ніяких провисів), профіль повинен витримувати навантаження від вітру, перепаду тиску в приміщенні ( при відкриванні вікон, дверей), зміну температури (впливає на стягування і жорсткість стелі) у випадку форс мажорних ситуацій, полотно Мірель витримує до 100 кг на м2 ( затопу, відпадання штукатурки від основної стелі) все це навантаження припадає і на профіль, який буде все тримати.

    А це є великим плюсом в перевазі натяжної стелі Мірель. Хоча всі, хто робить ремонт надіються,що це станеться не з ними – нехтувати цією перевагою не можна.

    Тому, якщо Вам і потрібен бюджетний варіант, наші рекомендації ставити пластиковий профіль до 10 м2, щоб уникнути звертання до спеціалістів через 3-7 років. При установці натяжної стелі з пластиковим профілем ми зробимо меншу натяжку (%) при викройці даного вибору, що зробить Вашу стелю більш довговічною, зменшуючи навантаження на профіль.

    Кріплення каркасу виконується через 12-15см дюбелями, саморізами чи дюбель – молі, для дотримання всіх вимог вище сказаних.

     Профіль має бути стик в стик, не маючи ні яких дефектів та прогалин. Стики повинні бути  заклеєні фольгою або малярною стрічкою. Більш професійно – перше, адже має глянцеву поверхню, тому показує найменші дефекти та перепади стику, а також має меншу товщину ніж у другому випадку, що актуально особливо при застосуванні лакової плівки.

    Далі підготовуємо всі кріплення  під світильники, люстри вентиляційні решітки, карниз та інші можливі комунікації. Монтаж всього переліченого проводиться за приложеною інструкцією або за технічними характеристиками вибору та натяжної стелі.

     В більшості випадків – робота яку ми описали вище, складає більшість часу та шуму  (приблизно 2 години – в залежності від розміру, конфігурації та кількості встановлених в стелю приладів).

    Тому в багатоквартирних будинках краще проводити монтажі в будні дні в робочий час та попередивши про це сусідів. В іншому випадку монтажники не несуть відповідальності за дотримання установленого режиму, адже в першу чергу, коли проводиться робота визначає замовник.

    Натяжка стелі Мірель.

-          Встановлюємо струбцини (зажими), до яких кріпиться стеля у вільному натяжуванні, попередньо нагрівши матеріал у згорненому вигляді.

-          Розгорнуте полотно нагрівається газовою пушкою 15-40 кВт, в залежності від розмірів стелі та приміщення в якому відбувається монтаж стелі. Дана нагріваюча потужність можлива за рахунок спалювання газу та не уможливлює використання лише електричного струму.

      Дане обладнання абсолютно безпечне та надійне (так як справлена газова плита або мікрохвильова піч), але за умов належного дотримання безпеки та перевіреного обладнання, з дотриманням вимог заправки та використання балонів, детальніше безпека.

     Нагріваючи (приблизно до 60 градусів Цельсія) полотно стає еластичним і дає можливість його тягнути. Після закріплення кутів, проводяться сторони замикаючи гарпун в замок (15-20 хвилин), після чого по можливості потрібно добре  провітрити кімнату, оскільки після спалювання газу залишається вуглекисний газ. Потім закріплюємо по периметру вставку, світильник  та інше обладнання. Стеля готова до подальшого довговічного використання.

     Бажаємо Вам вдалого ремонту.

Технічні характеристики

За умовами установки:
Не потрібна попередня підготовка приміщення: установка може відбувається в повністю вмебльованій квартирі, офісі;
Економія часу при монтажі: установка займе від 2 -х годин до 2 -х діб;
Установка відбувається без шуму, пилу, бруду та будівельного сміття;
Не потрібна ізоляція приміщення після установки: відсутність неприємних запахів , та інших незручностей після монтажу;

За умовами експлуатації:
Не схильні до змін при усадці будинку;
Витримують перепади вологості і температур всередині приміщення;
Стійкі до впливу сонячного світла (не вигоряють , не змінють первісний відтінок);
Стійкі до впливу вологи (витримують до 100 л/м2 при затопленні зверху ), не конденсують вологу;
Електростатично нейтральні - не притягають пил;
Температурний режим експлуатації: від -25 до +70 ° С;
Не вимагають ретельного догляду і допускають можливість вологого прибирання;
Не виділяють шкідливих парів , не вбирають запахи.