Новини

Відкриття сайту

Ласкаво просимо на сайт компанії Mirel. Ми займаємося монтажем натяжних стель в Полтаві, Гадячі, Лубнах, Оржиці, Миргороді та інших областях. На нашому сайті ви можете ознайомитися з перевагами натяжних стель, подивится зразки матеріалів і фактур та дізнатися багато іншої корисної інформації про натяжні стелі. Компанія Mirel швидко та якісно виконає роботу будь-якої складності. 

Пошук

Встановлення освітлення та комунікацій

У натяжні стелі компанії «Mirel» можливо встановлювати величезну кількість світильників різного типу.

Серед обмежень варто відзначити:
• Температура нагріву встановлюваних світильників не повинна бути вище 70 градусівС
• Потужність світильників 220V c лампою розжарювання не повинна перевищувати 60W
• Cвітильники з галогеновими лампами повинні бути 12V і потужність лампи не більше 35W.
У випадку, коли господар не проконсультувався з фахівцем і вже купив освітлення, але воно не зовсім підходить під натяжні стелі, для того, щоб забезпечити безпеку полотна натяжної стелі при нагріванні світильника, монтажної бригадою встановлюється термоізоляція.

Безпечність матеріалів та монтажу

Безпечність монтажу

Натяжні стелі - це красиво і сучасно, а різноманіття можливих варіантів виконання дозволяє реалізовувати найнезвичайніші ідеї. Але потрібно пам'ятати, що установку стель з плівки ПВХ повинні здійснювати професіонали, так як процес монтажу вимагає конкретних знань та вмінь. Застосування спеціального обладнання передбачає чіткого дотримання всіх вимог та норм техніки безпеки при роботі з ним.

Монтаж натяжних стель - робота досить складна, де технологією передбачено застосування теплової гармати, яка підключена до газового обладнання. З їх допомогою полотно ПВХ розігрівається і набуває еластичності, що дозволяє натягнути його на профіль. Тому вкрай важливою умовою безпечності монтажу є те, що працівник повинен пройти спеціальне навчання на базі, яка уповноважена державною організацією і бути допущеним до роботи з газовим устаткуванням. Співробітники компанії «Mirel» мають такий допуск та посвідчення «Учбово-курсового комбінату житлого-комунального господарства» про проходження цільових курсів.

Ще однією невід'ємною частиною безпечного монтажу натяжних стель є справність самого устаткування. Конструкцією теплової гармати передбачено кілька рівнів захисту, які спрацьовують при її нештатній роботі або перегріві. У цих випадках до обладнання автоматично перекривається подача газу. Тому більшу увагу заслуговує безпосередньо газовий балон. Заправка таких ємностей повинна проходити тільки на спеціалізованих станціях, де їх періодично досліджують на корозію, проводять випробування і атестацію, без яких просто не видадуть користувачеві. Але, як показує сумна практика, багато недобросовісних фірм заправляють балони на автозаправках, що категорично заборонено! Компанія «Mirel», піклуючись про безпеку своїх замовників та працівників, уклала договір з ТОВ «Полтавський газовий завод» про обслуговування та заправку газового устаткування. Заправка проводиться по вазі (а не по об’єму, що вкрай важливо) з врахуванням всіх вимог паспорту самого газового балону.

Для забезпечення належного рівня безпеки, який безпосередньо залежить від дотримання правил експлуатації обладнання і бездоганних знань техніки безпеки тими людьми, які цей монтаж здійснюють, компанія «Mirel» проводить регулярний інструктаж свого персоналу. Також для підвищення рівня кваліфікації здійснюється вибіркове навчання співробітників на цільових курсах та в сторонніх організаціях, що займаються окремими напрямками діяльності по натяжним стелям. Для прикладу, останнім таким заходом була участь наших спеціалістів в Міжнародному чемпіонаті майстерності монтажників ПОТОЛОК-PARTY 2017.

У нашому штаті тільки кваліфіковані фахівці, що мають досвід в даній галузі не менше 5-ти років, знають всі його тонкощі та несуть відповідальність за виконану роботу.

Довірте красу вашого будинку нам, і ви не пошкодуєте!

Переваги натяжних стель

   Натяжні стелі на даний час є найпопулярнішим матеріалом для оздоблення стельового простору. Займати лідируючі позиції вони почали майже відразу після появи на ринку. Це пояснюється тим, що окрім приголомшуючого естетичного вигляду, натяжні стелі мають високі практичні властивості. Розглянемо детальніше основні переваги.

1. Зовнішній вигляд. Натяжні стелі мають широкий вибір кольорової гами (більше 150 відтінків) та фактур (глянцеві, матові, сатинові тощо), витримати єдиний стиль в приміщенні.

2. Дизайн інтер'єру. При установці натяжних стель можна втілити в життя будь-які побажання від звичайної однорівневої натяжної стелі, яка вважається класикою, до складних багаторівневих конструкцій з найрізноманітнішими варіантами освітлення.

3. Універсальність. Застосування натяжних стель можливе в будь-яких приміщеннях.

4. Екологічна та пожежна безпека. Матеріали, з яких виготовляються натяжні стелі є екологічно безпечними, що підтверджується сертифікатами якості, не підтримують горіння та відповідають всім нормам пожежної безпеки.

5. Довговічність. З часом натяжні стелі не вигорають, не тріскаються і не втрачають свій вигляд. Гарантія складає 12 років, але реальний строк служби вимірюється десятиліттями.

6. Висока вологостійкість, що дозволяє встановлювати натяжні стелі в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості та вберегти його від затоплення.

7. Міцність та еластичність. Матеріали для натяжних стель здатні витримувати навантаження до 100 кг/м2, не пошкоджуються від випадкових ударів і здатні витримувати перепади температури та вологості всередині приміщення.

8. Простота монтажу. Установка натяжної стелі займає всього декілька годин, без додаткових підготовок приміщення та будівельного сміття.

9. Легкість догляду. Завдяки антистатичності, натяжні стелі не притягують пил і не потребують додаткового догляду. Досить просто витирати їх сухою чи вологою ганчіркою по мірі необхідності.

10. Можливість демонтажу без втрати первісного вигляду.

11. Невисока вартість. Конкуренція на ринку та відсутність додаткових витрат на ремонт натяжних стель робить їх доступними для кожного.

Гарантія якості

Всі вироби - складові, які продаються під маркою Mirel - не мають матеріальних та фабричних недоліків.

На кожну стелю замовленну в компанії Mirel надається 3-річна гарантія від дати монтажу стелі. Вище вказанна гарантія стосується механічної міцності матеріалів, а окрім того надається 12-річна гарантія на стійкість фарб і форму закупленної і змонтованої стелі. 

В межах гарантії будуть безкоштовно усуватися всі недоліки за умови, що стеля експлуатується згідно із вказівками і рекомендаціями.

Калькулятор цін

Калькулятор цін.

Догляд за натяжною стелею та експлуатація

Пил, який з часом все-таки накопичується на натяжній стелі, можна витирати звичайною вологою губкою або м'якою ганчіркою, попередньо змочивши її в мильному розчині. Не рекомендується використовувати абразивні чистячі засоби, які можуть пошкодити верхній шар плівки. Без особливих побоювань можете використовувати для цього швабру, а стеля, прикріплена фахівцями - монтажниками, надійно зафіксована і якщо на неї не тиснути з усією силою, ніколи не пошкодиться. Щіткою стелю краще не терти, навіть якщо вона дуже м'яка, стеля може бути пошкоджена.

 
Одне з найпростіших засобів для сухого прибирання стелі - це звичайний пилосос, який є практично в кожному будинку. Досить пропилососити стелю раз на місяць, і вона буде сяяти чистотою. Жирні плями , якщо вони раптом з'являться на стелі, наприклад, на кухні, можна видалити за допомогою рідини для миття посуду або стекол з нашатирним спиртом. Що б уникнути розлучень або слідів від крапель води, після миття стелі необхідно протерти її сухою ганчіркою. Натяжна стеля у ванній кімнаті, можливо, зажадає більш ретельного миття , з причини можливого попадання на неї крапель води, від чого можуть залишатися плями. Вони без особливих труднощів видаляються простою ганчірочкою або губкою.

Монтаж стель та підготовка приміщення

     Монтаж  натяжної  стелі – це одне з найважливіших складових, якісних стель Мірель. Тому цьому ми приділяємо найбільше уваги. Всі роботи – починаючи від заміру, закінчуючи монтажем люстр, світильників, карнизів, обминань труб та інше, виконують професійно підготовлені фахівці, які монтують стелі Мірель день від дня, на протязі 8 років, а також залучаються  іншими продавцями  включаючи наступними містами України ( В даних випадках враховується допомога нашим колегам на стратегічним об’єктах, таких як громадські басейни, торгові центри, аеропорт, брендові автосалони – де працювали від трьох до  семи найкращих бригад пліч о пліч ) включаючи нашу.

    Ми цим пишаємося , адже об’єктивна оцінка нашої праці – визнання професійності іншими спеціалістами.

    Так при цьому ми не втрачаємо жодної можливості брати участь на семінарах та з’їздах, де здобуваємо нові навики, вивчаємо новації, щоб втілювати в життя креативні  ідеї.

    Монтаж натяжної стелі починається з вимірювання рівня, після чого важливим є виявлення всіх комунікацій, електромереж, водопроводів та інше, що перетинають лінію кріплення стелі  (профеля).  Виявивши склад (структуру) стіни (кирпич, бетон, гіпсоблоки чи ГКП) – закріплюються профеля, які часто називають багетом ( можуть бути пластикові або алюмінієві). Їх існує багато варіантів, для різного призначення, що дозволяє робити натяжні стелі в різних площинах та рівнях.

    Та найбільшою перевагою алюмінієвого профелю перед пластиковим  - міцність, стійкість і довготривалість.

     Даний каркас є фундаментом якості натяжної стелі. Та в подальшому ( на протязі всього терміну експлуатації покриття Мірель, це – 50 років) підлягає великому навантаженню на відрив, відгин відривного борта. Окрім постійного навантаження полотна (що не можливо ніяких провисів), профіль повинен витримувати навантаження від вітру, перепаду тиску в приміщенні ( при відкриванні вікон, дверей), зміну температури (впливає на стягування і жорсткість стелі) у випадку форс мажорних ситуацій, полотно Мірель витримує до 100 кг на м2 ( затопу, відпадання штукатурки від основної стелі) все це навантаження припадає і на профіль, який буде все тримати.

    А це є великим плюсом в перевазі натяжної стелі Мірель. Хоча всі, хто робить ремонт надіються,що це станеться не з ними – нехтувати цією перевагою не можна.

    Тому, якщо Вам і потрібен бюджетний варіант, наші рекомендації ставити пластиковий профіль до 10 м2, щоб уникнути звертання до спеціалістів через 3-7 років. При установці натяжної стелі з пластиковим профілем ми зробимо меншу натяжку (%) при викройці даного вибору, що зробить Вашу стелю більш довговічною, зменшуючи навантаження на профіль.

    Кріплення каркасу виконується через 12-15см дюбелями, саморізами чи дюбель – молі, для дотримання всіх вимог вище сказаних.

     Профіль має бути стик в стик, не маючи ні яких дефектів та прогалин. Стики повинні бути  заклеєні фольгою або малярною стрічкою. Більш професійно – перше, адже має глянцеву поверхню, тому показує найменші дефекти та перепади стику, а також має меншу товщину ніж у другому випадку, що актуально особливо при застосуванні лакової плівки.

    Далі підготовуємо всі кріплення  під світильники, люстри вентиляційні решітки, карниз та інші можливі комунікації. Монтаж всього переліченого проводиться за приложеною інструкцією або за технічними характеристиками вибору та натяжної стелі.

     В більшості випадків – робота яку ми описали вище, складає більшість часу та шуму  (приблизно 2 години – в залежності від розміру, конфігурації та кількості встановлених в стелю приладів).

    Тому в багатоквартирних будинках краще проводити монтажі в будні дні в робочий час та попередивши про це сусідів. В іншому випадку монтажники не несуть відповідальності за дотримання установленого режиму, адже в першу чергу, коли проводиться робота визначає замовник.

    Натяжка стелі Мірель.

-          Встановлюємо струбцини (зажими), до яких кріпиться стеля у вільному натяжуванні, попередньо нагрівши матеріал у згорненому вигляді.

-          Розгорнуте полотно нагрівається газовою пушкою 15-40 кВт, в залежності від розмірів стелі та приміщення в якому відбувається монтаж стелі. Дана нагріваюча потужність можлива за рахунок спалювання газу та не уможливлює використання лише електричного струму.

      Дане обладнання абсолютно безпечне та надійне (так як справлена газова плита або мікрохвильова піч), але за умов належного дотримання безпеки та перевіреного обладнання, з дотриманням вимог заправки та використання балонів, детальніше безпека.

     Нагріваючи (приблизно до 60 градусів Цельсія) полотно стає еластичним і дає можливість його тягнути. Після закріплення кутів, проводяться сторони замикаючи гарпун в замок (15-20 хвилин), після чого по можливості потрібно добре  провітрити кімнату, оскільки після спалювання газу залишається вуглекисний газ. Потім закріплюємо по периметру вставку, світильник  та інше обладнання. Стеля готова до подальшого довговічного використання.

     Бажаємо Вам вдалого ремонту.

Технічні характеристики

За умовами установки:
Не потрібна попередня підготовка приміщення: установка може відбувається в повністю вмебльованій квартирі, офісі;
Економія часу при монтажі: установка займе від 2 -х годин до 2 -х діб;
Установка відбувається без шуму, пилу, бруду та будівельного сміття;
Не потрібна ізоляція приміщення після установки: відсутність неприємних запахів , та інших незручностей після монтажу;

За умовами експлуатації:
Не схильні до змін при усадці будинку;
Витримують перепади вологості і температур всередині приміщення;
Стійкі до впливу сонячного світла (не вигоряють , не змінють первісний відтінок);
Стійкі до впливу вологи (витримують до 100 л/м2 при затопленні зверху ), не конденсують вологу;
Електростатично нейтральні - не притягають пил;
Температурний режим експлуатації: від -25 до +70 ° С;
Не вимагають ретельного догляду і допускають можливість вологого прибирання;
Не виділяють шкідливих парів , не вбирають запахи.