Новини

Відкриття сайту

Ласкаво просимо на сайт компанії Mirel. Ми займаємося монтажем натяжних стель в Полтаві, Гадячі, Лубнах, Оржиці, Миргороді та інших областях. На нашому сайті ви можете ознайомитися з перевагами натяжних стель, подивится зразки матеріалів і фактур та дізнатися багато іншої корисної інформації про натяжні стелі. Компанія Mirel швидко та якісно виконає роботу будь-якої складності. 

Пошук

Натяжна стеля ”Mirel”- перш за все, якісний, вишуканий, міцний та практичний матеріал, з допомогою якого будь-який ремонт оселі, офісів, магазинів, барів-ресторанів, розважальних, учбових, спортивних, медичних закладів та складських приміщень приносить задоволення і втіху. Перелік об’єктів використання натяжних стель ’’Mirel” можна продовжувати безкінечно, так як їхні властивості притаманні будь-яким приміщенням. При цьому, натяжні стелі «Mirel» дають можливість зекономити ваші кошти(ціна) та час.

Стелі Mirel не потребують особливого догляду та прості в експлуатації. При будь-якому забрудненні стелі досить лише вологої губки чи ганчірки, щоб Ваша стеля сяяла та приносила захоплення початкового вигляду. Забруднення, властивість якого не піддається вологій губці чи ганчірці, можна видалити за допомогою миючих засобів на основі спирту або звернутися за консультацією чи допомогою до наших спеціалістів. Технічний розділ.

Натяжні стелі характеризуються різноманітністю фактур, кольорів та ширини матеріалу, здатних задовольнити ваш вибір. Детальніше в розділі «Фактури і кольори»

Також натяжні стелі відрізняються коефіцієнтом дзеркальності та товщиною, яка характеризує ступінь витримки навантаження і логічно – ціною. Компанія «Mirel» потурбувалась про ваш вибір і пропонує полотна за оптимальною для вас ціною.